Поворотні тримачі для присідань Marbo Sport MFT-A021 призначені для встановлення на клітці та на стійках тренувальної функціональної рами FT від польського бренду Marbo Sport.
Власники MFT-A021 дозволяють виконувати присідання, не знімаючи штангу зі стійок. Це рішення дозволяє повністю зосередитись на тренуваннях, особливо коли ви використовуєте максимальну вагу штанги.
Система кріплення дозволяє швидко змінити положення утримувачів на головній стійці. Монтаж тримачів полягає в тому, щоб вставити штифт у монтажний отвір стійки та повертати кронштейн до його фіксації.
Характеристики
Висота: 45 см
Ширина: 9,5 см
Довжина: 65 см
Вес: 2 х 11 кг
Конструкційний профіль:
80 х 80 х 3 мм
лист 8 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Власники MFT-A021 дозволяють виконувати присідання, не знімаючи штангу зі стійок. Це рішення дозволяє повністю зосередитись на тренуваннях, особливо коли ви використовуєте максимальну вагу штанги.
Система кріплення дозволяє швидко змінити положення утримувачів на головній стійці. Монтаж тримачів полягає в тому, щоб вставити штифт у монтажний отвір стійки та повертати кронштейн до його фіксації.
Характеристики
Висота: 45 см
Ширина: 9,5 см
Довжина: 65 см
Вес: 2 х 11 кг
Конструкційний профіль:
80 х 80 х 3 мм
лист 8 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 х 11 кг |
| Высота | 45 см |
| Длина | 65 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 9,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 173 ₴



