Marbo Sport MH-A101 – це нова, покращена версія лави Скотта для тренування м'язів рук з лінії Marbo Home.
Лава Скотта MH-A101 характеризується новою більш товстою оббивкою з ергономічною округлою формою. Завдяки цьому вдалося усунути всі гострі краї пристрою, які були найбільш схильні до механічних пошкоджень під час вправ з гантелями або W-подібним грифом.
Додаткові шви оббивки та використання з'єднання двох типів матеріалів роблять його ще міцнішим і стійкішим до стирання.
Тримач для грифу оцінять усі, хто не має багато місця в кімнаті. Цей невеликий додаток успішно замінить додатковий стенд! Якщо ви турбуєтеся, що ручки Вам заважатимуть під час вправи, у нас є рішення для вас – вони дуже легко демонтуються.
Технічні характеристики
Висота: 58 см
Ширина: 55 см
Довжина: 33 см
Вага: 5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Займана площа: 0,18 м2
Розміри упаковки: 60 x 35 x 16 см
Лава Скотта MH-A101 характеризується новою більш товстою оббивкою з ергономічною округлою формою. Завдяки цьому вдалося усунути всі гострі краї пристрою, які були найбільш схильні до механічних пошкоджень під час вправ з гантелями або W-подібним грифом.
Додаткові шви оббивки та використання з'єднання двох типів матеріалів роблять його ще міцнішим і стійкішим до стирання.
Тримач для грифу оцінять усі, хто не має багато місця в кімнаті. Цей невеликий додаток успішно замінить додатковий стенд! Якщо ви турбуєтеся, що ручки Вам заважатимуть під час вправи, у нас є рішення для вас – вони дуже легко демонтуються.
Технічні характеристики
Висота: 58 см
Ширина: 55 см
Довжина: 33 см
Вага: 5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Займана площа: 0,18 м2
Розміри упаковки: 60 x 35 x 16 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Высота | 58 см |
| Длина | 33 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал | немає данних |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | приставка |
| Ширина | 55 см |
| Ширина, см | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 818 ₴



