Приставка для лав Marbo Sport MS-A003 призначена для знерухомлення ніг під час виконання вправ. Вони забезпечать вам стабільне та безпечне становище під час роботи з тягою та підтримають вас під час вправ на похилих лавах.
Конструкція фіксатора виготовлена з профілю 40х40 мм та підходить для всіх моделей лавок з можливістю встановлення аксесуарів з лінії Semi-Pro.
Завдяки 3-рівневому регулюванню висоти, тренуватися буде зручно людям з різним зростанням.
Технічні характеристики
Ширина: 40 см
Висота: 36 см
Вага: 1,3 кг
Діаметр: 8 см
Регулювання: 3 рівні
Профіль конструкції: 40 х 40 мм
Оздоблення: порошкове фарбування
Розміри упаковки: 41 x 12 x 8,5 см
Конструкція фіксатора виготовлена з профілю 40х40 мм та підходить для всіх моделей лавок з можливістю встановлення аксесуарів з лінії Semi-Pro.
Завдяки 3-рівневому регулюванню висоти, тренуватися буде зручно людям з різним зростанням.
Технічні характеристики
Ширина: 40 см
Висота: 36 см
Вага: 1,3 кг
Діаметр: 8 см
Регулювання: 3 рівні
Профіль конструкції: 40 х 40 мм
Оздоблення: порошкове фарбування
Розміри упаковки: 41 x 12 x 8,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,3 кг |
| Высота | 36 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | приставка для лави |
| Ширина | 40 см |
| Ширина, см | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 558 ₴



