Твістер МР-U201 з лінії PROFESSIONAL – це комплексна станція до вправ черевних косих м'язів.
Пристрій складається з двох незалежних позицій:
до вправ у стоячій позиції
до вправ у сидячій позиції
Завдяки такому рішенню на обладнанні можуть тренувати дві особи в той же час!
Технічні характеристики
Висота 153 см
Ширина 84 см
Довжина 162 см
Вага 52 кг
Максимальне навантаження 150 кг
Використовувана поверхня 1,30 м 2
Конструкційний профіль 80 x 40 x 3 мм
Тип навантаження на вільну вагу
Колір рама – антрацит
оббивка - бордовий
Пристрій складається з двох незалежних позицій:
до вправ у стоячій позиції
до вправ у сидячій позиції
Завдяки такому рішенню на обладнанні можуть тренувати дві особи в той же час!
Технічні характеристики
Висота 153 см
Ширина 84 см
Довжина 162 см
Вага 52 кг
Максимальне навантаження 150 кг
Використовувана поверхня 1,30 м 2
Конструкційний профіль 80 x 40 x 3 мм
Тип навантаження на вільну вагу
Колір рама – антрацит
оббивка - бордовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Бордовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 52 кг |
| Высота | 153 см |
| Длина | 162 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Твистер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 84 см |
| Ширина, см | 84 см |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴



