Штанга для підтягувань 33 мм 180 см MFT-D33-180 - Marbo Sport
- В наличии
- Код: MR-27974
2 642 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одинарна поперечка Marbo Sport 33мм 180см MFT-D33-180 – це пристрій, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
На додаток до функції тренування, перекладина діє як сполучна ланка між стійками або між колоною та стіною.
Збірка поперечки здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
Характеристики
Висота: 14 см
Ширина: 110 см
Довжина: 6 см
Вес: 3,4 кг
Діаметр перекладини: 33,7 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
трубка 33,7 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
На додаток до функції тренування, перекладина діє як сполучна ланка між стійками або між колоною та стіною.
Збірка поперечки здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
Характеристики
Висота: 14 см
Ширина: 110 см
Довжина: 6 см
Вес: 3,4 кг
Діаметр перекладини: 33,7 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
трубка 33,7 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,4 кг |
| Высота | 14 см |
| Длина | 6 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Штанга |
| Ширина | 110 см |
| Ширина, см | 110 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 642 ₴



