Ручки для підтягування пересувні Marbo Sport MFT-A016 – це пристрій, призначений для монтажу на клітці та на функціональній тренувальній рамі FT.
Ручки ковзають по перекладині, завдяки чому можна регулювати ширину захвату під час тренування. Це рішення дозволяє проводити різноманітні тренування на перекладині.
Монтаж ручок відбувається за допомогою двох гвинтів, завдяки чому пристрій надійно кріпиться до основної колони.
Характеристики
Висота: 20 см
Ширина: 110 см
Довжина: 15 см
Вага: 4 кг
Конструкційний профіль:
лист 4 мм
трубка 30 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Ручки ковзають по перекладині, завдяки чому можна регулювати ширину захвату під час тренування. Це рішення дозволяє проводити різноманітні тренування на перекладині.
Монтаж ручок відбувається за допомогою двох гвинтів, завдяки чому пристрій надійно кріпиться до основної колони.
Характеристики
Висота: 20 см
Ширина: 110 см
Довжина: 15 см
Вага: 4 кг
Конструкційний профіль:
лист 4 мм
трубка 30 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Высота | 20 см |
| Длина | 15 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Штанга |
| Ширина | 110 см |
| Ширина, см | 110 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 634 ₴



