Одинарна поперечка Marbo Sport 48мм 180см MFT-D48-180 – це пристрій, призначений для монтажу на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
Крім тренувальної функції, перекладина виконує роль сполучної лінії між стійками або між стійкою та стіною.
Монтаж поперечки здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до рами FT.
Характеристики
Висота: 14 см
Ширина: 180 см
Довжина: 6 см
Вес: 7,9 кг
Діаметр перекладини: 48 мм
Конструкційний профіль:
лист – 8 мм
трубка - 48 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Крім тренувальної функції, перекладина виконує роль сполучної лінії між стійками або між стійкою та стіною.
Монтаж поперечки здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до рами FT.
Характеристики
Висота: 14 см
Ширина: 180 см
Довжина: 6 см
Вес: 7,9 кг
Діаметр перекладини: 48 мм
Конструкційний профіль:
лист – 8 мм
трубка - 48 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7,9 кг |
| Высота | 14 см |
| Длина | 6 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Штанга |
| Ширина | 180 см |
| Ширина, см | 180 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 585 ₴



