Лава регульована Marbo Sport MS-L101
Представляємо одну з найпопулярніших моделей лав із серії Semi-Pro лаву Marbo Sport MS-L101 з максимальним навантаженням до 300 кг.
Лава оснащена сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла. Лава Marbo-Sport MS-L101 виготовлена з елегантного та екологічного матеріалу. В основі всього лежить гладкий МДФ. Про міцність швів дбають армовані нитки Epic від компанії Coats.
В останній версії цієї моделі використовується регулювання спинки на основі двох шарнірних пластин. Завдяки такому методу є можливість регулювання спинки в кілька додаткових рівнях. У моделі MS-L101 у вас у розпорядженні цілих десять кутів регулювання спинки, у тому числі з негативним кутом!
Для лави можна додатково закріпити парту худоби або пристрій для тренування ніг. За допомогою цих аксесуарів ви зміните її на універсальний тренажер для комплексних тренувань в домашніх умовах. Ця модель є ідеальним вибором для людей, які мають обмежений простір. Всі болти, гайки та гострі краї убезпечили пластиковими накладками.
Технічні характеристики
Висота 46 см
Ширина 61 см
Довжина
130-156 см (при куті 0 ° спинки)
Вимірювання спинки 81 x 27 см
Вимірювання сидіння 30 x 27 см
Вага 22,3 кг
Регулювання спинки 10 позицій
Регулювання сидіння 3 позиції
Максимальне навантаження 300 кг
Конструкційний профіль 50 x 50 x 2 мм
Матеріал польська сталь
Представляємо одну з найпопулярніших моделей лав із серії Semi-Pro лаву Marbo Sport MS-L101 з максимальним навантаженням до 300 кг.
Лава оснащена сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла. Лава Marbo-Sport MS-L101 виготовлена з елегантного та екологічного матеріалу. В основі всього лежить гладкий МДФ. Про міцність швів дбають армовані нитки Epic від компанії Coats.
В останній версії цієї моделі використовується регулювання спинки на основі двох шарнірних пластин. Завдяки такому методу є можливість регулювання спинки в кілька додаткових рівнях. У моделі MS-L101 у вас у розпорядженні цілих десять кутів регулювання спинки, у тому числі з негативним кутом!
Для лави можна додатково закріпити парту худоби або пристрій для тренування ніг. За допомогою цих аксесуарів ви зміните її на універсальний тренажер для комплексних тренувань в домашніх умовах. Ця модель є ідеальним вибором для людей, які мають обмежений простір. Всі болти, гайки та гострі краї убезпечили пластиковими накладками.
Технічні характеристики
Висота 46 см
Ширина 61 см
Довжина
130-156 см (при куті 0 ° спинки)
Вимірювання спинки 81 x 27 см
Вимірювання сидіння 30 x 27 см
Вага 22,3 кг
Регулювання спинки 10 позицій
Регулювання сидіння 3 позиції
Максимальне навантаження 300 кг
Конструкційний профіль 50 x 50 x 2 мм
Матеріал польська сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 22.3 кг |
| Высота | 46 см |
| Длина | 130-156 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Регулировка сиденья | 3 позицій |
| Регулировка спинки | 10 позицій |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 61 см |
| Ширина, см | 61 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 190 ₴



