ВИСОТА-макс. 127 см, мін. 45 см
ШИРИНА-74см
ДОВЖИНА-130см
ВАГА-41 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-400 кг
РЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ-4 положення
ЗАЙМАНА ПЛОЩА-0,96 м2
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм
РЕГУЛЮВАННЯ СПИНКИ-6 положень
ШИРИНА-74см
ДОВЖИНА-130см
ВАГА-41 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-400 кг
РЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ-4 положення
ЗАЙМАНА ПЛОЩА-0,96 м2
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм
РЕГУЛЮВАННЯ СПИНКИ-6 положень
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 41 кг |
| Высота | 127 -45 см |
| Длина | 130см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Регулировка сиденья | 4 положень |
| Регулировка спинки | 6 положень |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 74см |
| Ширина, см | 74см |
Информация для заказа
- Цена: 54 500 ₴



