Жим ногами сидячи зі стеком від UpForm - це інноваційний пристрій для професійного тренування ніг. На тренажері ви будете виконувати вправи, залучаючи як колінні суглоби, так і ряд нижніх м'язів, які впливають на ваше самопочуття і правильну фігуру.
Висота-147,1 см
Ширина-100см
Довжина-191,3 см
Вага-334 кг
Профілі-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм.
Штабель-16 х 7,5 кг
Максимальне навантаження-120 кг
Коригування-4 позиції
Матеріал-сталь
Фінське порошкове фарбування
Висота-147,1 см
Ширина-100см
Довжина-191,3 см
Вага-334 кг
Профілі-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм.
Штабель-16 х 7,5 кг
Максимальне навантаження-120 кг
Коригування-4 позиції
Матеріал-сталь
Фінське порошкове фарбування
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 334 кг |
| Высота | 147,1 см |
| Длина | 191,3 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | жим |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 100см |
| Ширина, см | 100см |
Информация для заказа
- Цена: 260 045 ₴



