Тренажер для віджимань ніг UR-U001 — це професійний пристрій із потужним дизайном, який є невід’ємним елементом кожного тренажерного залу. На цьому пристрої ваші клієнти зможуть тренувати ноги, зберігаючи повну безпеку тренажера.
Ми використали абсолютно нову систему блокування та спрямування візка в машині. Візок пересувається на опорних роликах з міцного поліаміду, що гарантує плавну та надзвичайно тиху роботу пристрою. Спеціальна система блокування візка дозволяє швидко та інтуїтивно заблокувати тренажер після завершення вправ.
Велика прогумована платформа забезпечує безпеку і комфорт під час тренувань.
Платформа має прогумоване покриття, завдяки чому ризик посковзнутися зведено до мінімуму.
Додаткова неслизька ручка, яку ми розмістили посередині платформи, полегшує прийняття вихідного положення.
Навантажувальні рукава
Зверніть увагу на обробку гільз: вони покриті поліамідом, щоб не дряпати при навантаженні. Товста гумова накладка запобігає удару вставлених дисків об металеву конструкцію. Гільзи призначені для олімпійських гир з діаметром отвору fi50 мм.
Система блокування візка
Замок візка і напрямні мають гумові амортизатори, які гасять удари. Незалежно від блокування, у вас є чотири рівні регулювання нижнього положення коляски. Тепер ви можете самостійно вибрати, наскільки низько опуститься візок з вантажем. Тільки таке рішення гарантує 100% безпеку під час тренувань.
Технічні дані
Зріст - 156 см
Ширина - 165 см
Довжина - 228 см
Вага - 238 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Вид навантаження - вільна вага
Регулювання спинки - 3 положення
Регулювання нижнього положення візка - 4 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Ми використали абсолютно нову систему блокування та спрямування візка в машині. Візок пересувається на опорних роликах з міцного поліаміду, що гарантує плавну та надзвичайно тиху роботу пристрою. Спеціальна система блокування візка дозволяє швидко та інтуїтивно заблокувати тренажер після завершення вправ.
Велика прогумована платформа забезпечує безпеку і комфорт під час тренувань.
Платформа має прогумоване покриття, завдяки чому ризик посковзнутися зведено до мінімуму.
Додаткова неслизька ручка, яку ми розмістили посередині платформи, полегшує прийняття вихідного положення.
Навантажувальні рукава
Зверніть увагу на обробку гільз: вони покриті поліамідом, щоб не дряпати при навантаженні. Товста гумова накладка запобігає удару вставлених дисків об металеву конструкцію. Гільзи призначені для олімпійських гир з діаметром отвору fi50 мм.
Система блокування візка
Замок візка і напрямні мають гумові амортизатори, які гасять удари. Незалежно від блокування, у вас є чотири рівні регулювання нижнього положення коляски. Тепер ви можете самостійно вибрати, наскільки низько опуститься візок з вантажем. Тільки таке рішення гарантує 100% безпеку під час тренувань.
Технічні дані
Зріст - 156 см
Ширина - 165 см
Довжина - 228 см
Вага - 238 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Вид навантаження - вільна вага
Регулювання спинки - 3 положення
Регулювання нижнього положення візка - 4 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 238 кг |
| Грузоподъемность | 400 кг |
| Высота | 156 см |
| Длина | 228 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 400 кг |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | жим |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 165 см |
| Ширина, см | 165 см |
Информация для заказа
- Цена: 218 034 ₴



