Регульована лава для преса UR-L006 - це професійний інструмент, завдяки якому ви можете вирізати м'язи преса зі сталі.
Чотириступеневе регулювання нахилу лави дозволяє підвищувати або зменшувати рівень складності вправ. Завдяки цьому рішенню цей продукт підходить як для новачків, так і для досвідчених.
Оббивка лави складається з двох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається. Знизу він захищений корпусом з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Система регулювання кута нахилу
Лава UR-L006 має чотири рівні регулювання кута нахилу спинки, що дозволить регулювати рівень складності вправи, який підходить кожному користувачеві.
Під спинкою лавки ми розмістили привід, який полегшує зміну кута нахилу спинки та захищає лавку від ударів
Ручка і транспортні колеса
Лавка оснащена неслизькою ручкою і практичними транспортувальними колесами.
Завдяки цьому рішенню ви можете транспортувати пристрій комфортно та безпечно.
Технічні дані
Висота-100 - 120 см
Ширина - 74 см
Довжина - 127 см
Вага - 40 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 0,94 м 2
Регулювання спинки - 4 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Чотириступеневе регулювання нахилу лави дозволяє підвищувати або зменшувати рівень складності вправ. Завдяки цьому рішенню цей продукт підходить як для новачків, так і для досвідчених.
Оббивка лави складається з двох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається. Знизу він захищений корпусом з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Система регулювання кута нахилу
Лава UR-L006 має чотири рівні регулювання кута нахилу спинки, що дозволить регулювати рівень складності вправи, який підходить кожному користувачеві.
Під спинкою лавки ми розмістили привід, який полегшує зміну кута нахилу спинки та захищає лавку від ударів
Ручка і транспортні колеса
Лавка оснащена неслизькою ручкою і практичними транспортувальними колесами.
Завдяки цьому рішенню ви можете транспортувати пристрій комфортно та безпечно.
Технічні дані
Висота-100 - 120 см
Ширина - 74 см
Довжина - 127 см
Вага - 40 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 0,94 м 2
Регулювання спинки - 4 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 40 кг |
| Высота | 100 - 120 см |
| Длина | 127 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 400 кг |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Материал | немає данних |
| Наличие спинки | Нет |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 74 см |
| Ширина, см | 74 см |
Информация для заказа
- Цена: 54 500 ₴



