Пряма лава зі стійками UR-L002 - професійний пристрій, призначений для горизонтального жиму штанги.
В основі конструкції лавки лежать товсті овальні профілі 125х60 мм зі стінкою 3 мм, що забезпечує надійність і міцність всієї конструкції.Стаціонарні дворівневі стійки виготовлені з товстого і міцного поліаміду.
Величезна страхова платформа розміром 40х70 см має нековзні гумові ламелі, завдяки чому тренування є 100% безпечним.
ПОЛІАМІДНІ ВАНТАЖНІ РУКАВИ
Лава оснащена поліамідними рукавами для ваг, завдяки чому вам не потрібно вкладати кошти в додаткову підставку, ви економите місце і гроші.
АНАТОМІЧНА ОББИВКА
Оббивка складається з трьох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається, що значно підвищує комфорт занять. Також має корпус з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Технічні дані
Висота - стійки 122 см, лава 45 см
Ширина - 188 см
Довжина - 167 см
Вага - 106 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 3,14 м2
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
В основі конструкції лавки лежать товсті овальні профілі 125х60 мм зі стінкою 3 мм, що забезпечує надійність і міцність всієї конструкції.Стаціонарні дворівневі стійки виготовлені з товстого і міцного поліаміду.
Величезна страхова платформа розміром 40х70 см має нековзні гумові ламелі, завдяки чому тренування є 100% безпечним.
ПОЛІАМІДНІ ВАНТАЖНІ РУКАВИ
Лава оснащена поліамідними рукавами для ваг, завдяки чому вам не потрібно вкладати кошти в додаткову підставку, ви економите місце і гроші.
АНАТОМІЧНА ОББИВКА
Оббивка складається з трьох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається, що значно підвищує комфорт занять. Також має корпус з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Технічні дані
Висота - стійки 122 см, лава 45 см
Ширина - 188 см
Довжина - 167 см
Вага - 106 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 3,14 м2
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Скамья + стойка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 106 кг |
| Высота | 122 см |
| Длина | 167 см |
| Класс | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 188 см |
| Ширина, см | 188 см |
Информация для заказа
- Цена: 68 004 ₴



