Турник-бруси з утримувачем для боксерського мішка, який кріпиться до стіни або шведської стінки MH-U204.
З турніком-брусами ви зможете тренувати декілька груп м'язів. Цей невеликий пристрій дозволить вам стежити за животом і виконувати віджимання в повітрі, тим самим зміцнюючи руки. Для розширення можливостей вправ в комплекті є тримач для боксерського мішка. Зібравши наш комплект, ви отримаєте багатофункціональне місце для тренувань, не виходячи із дому.
Щоб набір був на 100% безпечним у використанні, ми кріпимо його до стіни за допомогою чотирьох точок кріплення або безпосередньо до шведської стінки MH-U204 із тієї ж серії. Ми також дбаємо про ваш комфорт під час тренувань. Комплект оснащений двома м'якими підлокітниками та великою спинкою. Щоб ваші руки не зісковзували під час вправ з ручками, ми обробили гумовим покриттям.
Всі наші продукти є результатом постійного пошуку інноваційних рішень, використання найякісніших машин та матеріалів, а також польського виробництва, яке означає якість, довговічність та надійність!
Характеристики Турнік-бруси Marbo-Sport MH-U205
Вид-шведські стінки
Максимальне навантаження-150 кг
Конструкція- настінна
Вікова категорія-One size
Клас-Домашні
Тип-дорослі
Вага-13 кг
Країна-виробник товару
Польща-Країна реєстрації бренду
Польща
З турніком-брусами ви зможете тренувати декілька груп м'язів. Цей невеликий пристрій дозволить вам стежити за животом і виконувати віджимання в повітрі, тим самим зміцнюючи руки. Для розширення можливостей вправ в комплекті є тримач для боксерського мішка. Зібравши наш комплект, ви отримаєте багатофункціональне місце для тренувань, не виходячи із дому.
Щоб набір був на 100% безпечним у використанні, ми кріпимо його до стіни за допомогою чотирьох точок кріплення або безпосередньо до шведської стінки MH-U204 із тієї ж серії. Ми також дбаємо про ваш комфорт під час тренувань. Комплект оснащений двома м'якими підлокітниками та великою спинкою. Щоб ваші руки не зісковзували під час вправ з ручками, ми обробили гумовим покриттям.
Всі наші продукти є результатом постійного пошуку інноваційних рішень, використання найякісніших машин та матеріалів, а також польського виробництва, яке означає якість, довговічність та надійність!
Характеристики Турнік-бруси Marbo-Sport MH-U205
Вид-шведські стінки
Максимальне навантаження-150 кг
Конструкція- настінна
Вікова категорія-One size
Клас-Домашні
Тип-дорослі
Вага-13 кг
Країна-виробник товару
Польща-Країна реєстрації бренду
Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 кг |
| Высота | 64 |
| Висота, см | 64 см |
| Длина | 107 |
| Довжина, см | 107 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Турник |
| Ширина | 39 |
| Ширина, см | 39 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 358 ₴



