Діп-станція SG-14 підходить для тренування різних груп м'язів. Вони займають мало місця - це ідеальне обладнання для дому.
Пластикові ніжки
Ваша підлога не буде пошкоджена або подряпана, незалежно від того, чи є у вас вдома паркет, плитка або дорогоцінна деревина.
Технічні дані
Висота-97,5 см,
Дістанція: 92 см
Ширина-41см
Довжина-89см
Вага-2 х 6,9 кг
Профілі-40 х 40 мм
Матеріал-сталь
Максимальне навантаження-140 кг
Пластикові ніжки
Ваша підлога не буде пошкоджена або подряпана, незалежно від того, чи є у вас вдома паркет, плитка або дорогоцінна деревина.
Технічні дані
Висота-97,5 см,
Дістанція: 92 см
Ширина-41см
Довжина-89см
Вага-2 х 6,9 кг
Профілі-40 х 40 мм
Матеріал-сталь
Максимальне навантаження-140 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 кг |
| Высота | 97,5 см |
| Длина | 92 см |
| Довжина, см | 89 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Назначение | руки, плечі |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 41см |
| Ширина, см | 41см |
Информация для заказа
- Цена: 3 446 ₴



