Сходи Селмона Marbo Sport MFT-A013 – це пристрій, призначений для монтажу на стійках у функціональній тренувальній рамі FT, від польського бренду Marbo Sport.
Сходи Селмона пропонує одну з найскладніших тренувань – підтягування з рухомою поперечкою. Ця надихаюча задача потребує сил, спритні і координації на високому рівні.
Ви отримуєте п'ять рівнів страховки з інтервалом у 20 см та мобільну поперечку для підтягування, закріплену сталевим проводом.
Вміст комплекту:
Жердина для зняття поперечини з більш високих позицій
Страхування 5 рівнів
Перекладина закріплена шнуром із ручками
Монтажний комплект
Характеристики
Висота: 114 см
Ширина: 152 см
Довжина: 15 см
Вес: 13 кг
Підстрахівка:
5 рівнів
крок шкірні 20 см
Поперечина:
діаметр – 30 мм
Довжина – 152 см
Конструкційний профіль: 6 мм лист
Матеріал: сталь
-порошкове фарбування хром.
Сходи Селмона пропонує одну з найскладніших тренувань – підтягування з рухомою поперечкою. Ця надихаюча задача потребує сил, спритні і координації на високому рівні.
Ви отримуєте п'ять рівнів страховки з інтервалом у 20 см та мобільну поперечку для підтягування, закріплену сталевим проводом.
Вміст комплекту:
Жердина для зняття поперечини з більш високих позицій
Страхування 5 рівнів
Перекладина закріплена шнуром із ручками
Монтажний комплект
Характеристики
Висота: 114 см
Ширина: 152 см
Довжина: 15 см
Вес: 13 кг
Підстрахівка:
5 рівнів
крок шкірні 20 см
Поперечина:
діаметр – 30 мм
Довжина – 152 см
Конструкційний профіль: 6 мм лист
Матеріал: сталь
-порошкове фарбування хром.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 кг |
| Высота | 114 см |
| Длина | 15 см |
| Довжина, см | 15 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Назначение | руки, плечі |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 152 см |
| Ширина, см | 152 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 925 ₴



