Трицепс-машина Marbo Sport MP-U233
Професійний тренажер для трицепсів MP-U233 від Marbo Sport – це спеціалізований пристрій для тренування трицепсових м'язів. Завдяки регульованому сидінню та 160 кг вантажу в стеку, кожен може тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Машина MP-U233 оснащена стеком вагою 160 кг, що складається з 16 цегли, вагою 0 кг кожен. У новій версії професійної серії корпус стека має пластикову кришку, а сам стек покритий напівпрозорими пластинами з плексигласу. Завдяки цьому рішенню робота стека стає ще тихішою, а вся машина виглядає естетично і привабливо.
Трицепс-машина Marbo Sport MP-U233 оснащена спеціальним ременем, завдяки якому користувач може заблокувати своє становище під час тренування. Використання ременя дозволяє тренуватися з навантаженням, що перевищує вагу спортсмена. Завдяки цьому рішенню тренування м'язів трицепса максимально ефективне і безпечне.
Характеристики
Тип навантаження: вантажоблоковий
Висота: 180 см
Ширина: 106 см
Довжина: 117 см
Вага:
машина – 145 кг
стек – 160 кг
Стек: 16 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Колір рами: антрацит металік
Колір оббивки: бордовий або чорний
Займана площа: 1,5 м2
Професійний тренажер для трицепсів MP-U233 від Marbo Sport – це спеціалізований пристрій для тренування трицепсових м'язів. Завдяки регульованому сидінню та 160 кг вантажу в стеку, кожен може тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Машина MP-U233 оснащена стеком вагою 160 кг, що складається з 16 цегли, вагою 0 кг кожен. У новій версії професійної серії корпус стека має пластикову кришку, а сам стек покритий напівпрозорими пластинами з плексигласу. Завдяки цьому рішенню робота стека стає ще тихішою, а вся машина виглядає естетично і привабливо.
Трицепс-машина Marbo Sport MP-U233 оснащена спеціальним ременем, завдяки якому користувач може заблокувати своє становище під час тренування. Використання ременя дозволяє тренуватися з навантаженням, що перевищує вагу спортсмена. Завдяки цьому рішенню тренування м'язів трицепса максимально ефективне і безпечне.
Характеристики
Тип навантаження: вантажоблоковий
Висота: 180 см
Ширина: 106 см
Довжина: 117 см
Вага:
машина – 145 кг
стек – 160 кг
Стек: 16 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Колір рами: антрацит металік
Колір оббивки: бордовий або чорний
Займана площа: 1,5 м2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 см |
| Длина | 117 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | немає данних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | діп-прес |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 160 см |
| Ширина, см | 106 см |
Информация для заказа
- Цена: 131 904 ₴



