Футбольні ворота Hudora Stadion - це міцні ворота німецького бренду Hudora, виготовлені з високоякісних матеріалів.
Поперечина і стійки воріт виготовлені з міцного профілю перерізом 60/30 мм. Додатковим посиленням воріт є каркас зі сталевих труб діаметром 38 мм і 32 мм. Сітка виготовлена з міцного та стійкого до погодних умов поліестеру. Ворота захищені від корозії методом порошкового фарбування.
Система затискачів забезпечує простий і швидкий монтаж. Надійна фіксація воріт на землі можлива завдяки шпилькам, що входять до комплекту.
Специфікація:
Розміри: 300 x 200 x 90 см (ширина x висота x глибина)
Призначення: сад, тренувальні поля
Тип: переносний з опорними штифтами
Матеріал: міцний сталевий профіль
Сітка: міцний поліестер Hudora Stadion чорно-біла, 2 мм
Вага: 15 кг
Обладнання: сітка, анкерні шпильки
Ширина - 300 см
Висота - 200 см
Глибина - 90 см
Профіль-60/30 мм
білий колір
Поперечина і стійки воріт виготовлені з міцного профілю перерізом 60/30 мм. Додатковим посиленням воріт є каркас зі сталевих труб діаметром 38 мм і 32 мм. Сітка виготовлена з міцного та стійкого до погодних умов поліестеру. Ворота захищені від корозії методом порошкового фарбування.
Система затискачів забезпечує простий і швидкий монтаж. Надійна фіксація воріт на землі можлива завдяки шпилькам, що входять до комплекту.
Специфікація:
Розміри: 300 x 200 x 90 см (ширина x висота x глибина)
Призначення: сад, тренувальні поля
Тип: переносний з опорними штифтами
Матеріал: міцний сталевий профіль
Сітка: міцний поліестер Hudora Stadion чорно-біла, 2 мм
Вага: 15 кг
Обладнання: сітка, анкерні шпильки
Ширина - 300 см
Висота - 200 см
Глибина - 90 см
Профіль-60/30 мм
білий колір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hudora |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага(г) | 15 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | міцний сталевий профіль |
| Размер | 300 x 200 x 90 см |
| Розміри | 300 x 200 x 90 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 7 926 ₴











