можливість повороту на 360 градусів;
пружинний елемент під сидінням підвищує комфорт гри;
спеціальна система кріплення з трьома додатковими ніжками забезпечує безпечну гру;
гойдалки можна пересунути в будь-який час, наприклад, під час косіння газону;
виготовлений з дуже міцної сталевої рами;
рама з порошковим покриттям чорного кольору забезпечує захист від корозії за будь-яких погодних умов;
сидіння з високоякісного пластику;
додаткові сталеві ручки;
розміри: 193х60х72,5 см;
максимальна вага одного користувача 50 кг;
Довжина - 193 см
Ширина - 60см
Висота - 73 см
Матеріал-сталь
Колір - чорно-зелений
пружинний елемент під сидінням підвищує комфорт гри;
спеціальна система кріплення з трьома додатковими ніжками забезпечує безпечну гру;
гойдалки можна пересунути в будь-який час, наприклад, під час косіння газону;
виготовлений з дуже міцної сталевої рами;
рама з порошковим покриттям чорного кольору забезпечує захист від корозії за будь-яких погодних умов;
сидіння з високоякісного пластику;
додаткові сталеві ручки;
розміри: 193х60х72,5 см;
максимальна вага одного користувача 50 кг;
Довжина - 193 см
Ширина - 60см
Висота - 73 см
Матеріал-сталь
Колір - чорно-зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 73 см |
| Длина | 193 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 60см |
Информация для заказа
- Цена: 6 044 ₴












