Гніздо гойдалка з наметом Hudora Nest Swing Pirate 90 cm (72152)
- В наличии
- Код: 3160
3 964 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Hudora Nest Swing Heart 110 см - альтернатива традиційним гойдалкам. Його округла форма нагадує вороняче гніздо. Призначений для приватного використання на вулиці та в приміщенні. У ньому діти можуть коливатися, грати і спати досхочу.
Гніздо діаметром 110 см виготовлено з якісного матеріалу. Накладки на каркас виготовлені з міцної якісної пластикової сітки. Вороняче гніздо Hudora Nest Swing має можливість регулювати мотузку гойдалки в діапазоні від 140 до 190 см. Максимальне навантаження 100 кг.
Висота намету 123 см. Гніздо має два відкидних входи з шторкою та бічні вікна. Має москітні сітки, які захищають дітей від комах. У наметі також є зручне відділення для речей, гніздо кріпиться за допомогою гумок і петель. Намет знімний.
Специфікація:
каркас: пластик
матеріал: атмосферостійкий
бічні вікна: з сітчастого матеріалу
максимальне навантаження: 100 кг
діаметр розетки: 110 см
висота намету: 123 см
довжина мотузки: регулюється від 140 до 190 см
вага: 6,5 кг
сертифікат CE
колір: синій
Гніздо діаметром 110 см виготовлено з якісного матеріалу. Накладки на каркас виготовлені з міцної якісної пластикової сітки. Вороняче гніздо Hudora Nest Swing має можливість регулювати мотузку гойдалки в діапазоні від 140 до 190 см. Максимальне навантаження 100 кг.
Висота намету 123 см. Гніздо має два відкидних входи з шторкою та бічні вікна. Має москітні сітки, які захищають дітей від комах. У наметі також є зручне відділення для речей, гніздо кріпиться за допомогою гумок і петель. Намет знімний.
Специфікація:
каркас: пластик
матеріал: атмосферостійкий
бічні вікна: з сітчастого матеріалу
максимальне навантаження: 100 кг
діаметр розетки: 110 см
висота намету: 123 см
довжина мотузки: регулюється від 140 до 190 см
вага: 6,5 кг
сертифікат CE
колір: синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hudora |
| Тип | Качели |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6,5 кг |
| Высота | 123 см |
| Каркас | Пластик |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 3 964 ₴








