Ручки для віджимань inSPORTline Push Up Stand допоможуть зробити віджимання максимально ефективними, оскільки ви зможете досягти найнижчих положень. Штанги виготовлені зі сталевого матеріалу з м'якими накладками на ручках. Завдяки штангам для віджимань ви зможете розташувати лікті під більш вузьким кутом і притиснути груди нижче, ніж під час звичайних віджимань. Це означає, що ви будете більше задіяти м’язи грудей. Штанги для віджимань inSPORTline Push Up Stand виготовлені з високоякісного матеріалу.
Технічний опис:
Ідеальний аксесуар для віджимань
Якісне виготовлення
Висока довговічність
Протиковзкі ручки та ковпачки
2 шт в упаковці
Розміри: Д 26 х Ш 18 см х В 14,5 см
Довжина ручки: 11,5 см
Діаметр ручки: 30 мм
Матеріал: сталь
Матеріал ручки: поліпропілен
Обмеження по вазі: 120 кг
Підходить для зміцнення верхньої половини тіла, особливо м’язів грудей
Технічний опис:
Ідеальний аксесуар для віджимань
Якісне виготовлення
Висока довговічність
Протиковзкі ручки та ковпачки
2 шт в упаковці
Розміри: Д 26 х Ш 18 см х В 14,5 см
Довжина ручки: 11,5 см
Діаметр ручки: 30 мм
Матеріал: сталь
Матеріал ручки: поліпропілен
Обмеження по вазі: 120 кг
Підходить для зміцнення верхньої половини тіла, особливо м’язів грудей
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Высота | 14,5 см |
| Длина | 26 см |
| Длина ручки | 11,5 см |
| Діаметр ручки | 30 мм |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Материал ручки | Полипропилен |
| Розміри | Д 26 х Ш 18 см х В 14,5 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 766 ₴




