


Стабілізатор гомілковостопного суглоба з махрової тканини Body Sculpture BNS 9205E
- В наличии
- Код: 5903733005791
471 ₴
.png)
Стабілізатор гомілковостопного суглоба BNS 9205E від Body Sculpture - це спеціально профільований м'який джгут, що зміцнює гомілковостопний суглоб. Захищає і захищає від перевантажень. Стабілізатор забезпечує захист і достатній нагрів гомілковостопного суглоба, що прискорює процес відновлення. Пов'язка виконана з приємного на дотик махрового матеріалу і трикотажу, між якими прокладена тканина SBR, що забезпечує вільне дихання шкіри і відведення вологи. Рекомендується при захворюваннях гомілковостопного суглоба і як зміцнення універсального суглоба. Спеціально профільована форма, гнучкість матеріалу і застібка-липучка дозволяють точно пристосувати стабілізатор до щиколотки.
Технічні дані:
Розміри продукту
Довжина: 35 СМ
Ширина: 19 СМ
Вага продукту: 0,1 кг
Універсальний розмір
Розміри: 35 x 19 см (Д x Ш)
Матеріал: 65% неопрен, 15% нейлон, 20% поліестер
Чорний колір
Призначення: домашнє / любительське використання
Гарантія: 2 роки
.png)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Body Sculpture |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,1 кг |
| Длина | 35 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | 65% неопрен, 15% нейлон, 20% поліестер |
| Розміри | 35 x 19 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 19 см |
- Цена: 471 ₴



