Ефективні тренування навіть вдома! З лавою від tectake ви можете займатися навіть вдома. Вправи для преса, спини, стегон і сідниць - завдяки індивідуальному регулюванню тренувальна лава буде оптимально налаштована. Тренування, доповнені правильною дієтою, зменшать вміст жиру в організмі, а отже, покращать фігуру.
підсвічувати
Міцна та стабільна сталева конструкція
Регулювання положення за допомогою шплінтів
Сучасний дизайн
Максимальне навантаження: 100 кг
Оббивка приємна на дотик
Легка і швидка збірка
Уміння виконувати різні вправи
Можна скласти після тренування.
Протиковзкі накладки
Чорний колір
Технічні дані
Габаритні розміри (Д x Ш x В): 125 см x 30 см x 51 см
Розміри спинки/сидіння (Д x Ш): 71 см x 24 см / 30 см x 24 см
Регульована висота лавки: до 114 см
Діаметр неопренових роликів: 6 см
Оббивка: шкіряна
Висота/товщина губки (лавки): 4 см
Максимальне навантаження: 100 кг
Каркас: сталевий профіль 3х3/4х4 см
Вага: 10,3 кг
Доставка
1 тренажерна лава з кріпильним матеріалом
підсвічувати
Міцна та стабільна сталева конструкція
Регулювання положення за допомогою шплінтів
Сучасний дизайн
Максимальне навантаження: 100 кг
Оббивка приємна на дотик
Легка і швидка збірка
Уміння виконувати різні вправи
Можна скласти після тренування.
Протиковзкі накладки
Чорний колір
Технічні дані
Габаритні розміри (Д x Ш x В): 125 см x 30 см x 51 см
Розміри спинки/сидіння (Д x Ш): 71 см x 24 см / 30 см x 24 см
Регульована висота лавки: до 114 см
Діаметр неопренових роликів: 6 см
Оббивка: шкіряна
Висота/товщина губки (лавки): 4 см
Максимальне навантаження: 100 кг
Каркас: сталевий профіль 3х3/4х4 см
Вага: 10,3 кг
Доставка
1 тренажерна лава з кріпильним матеріалом
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tectake |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10,3 см |
| Высота | 51 см |
| Длина | 125 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Наличие спинки | Нет |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 839 ₴








