Ця регульована тренажерна лава є чудовим вибором для любителів спорту. Завдяки цьому ви можете тренуватися, не виходячи з дому, і заощаджувати на абонементах у тренажерному залі та поїздках! М'яку лаву можна розмістити в похилому або горизонтальному положенні, залежно від ваших потреб. Він чудово підходить для дому чи офісу з обмеженим простором, оскільки його можна встановити прямо, коли він не використовується. Міцна сталева конструкція лави забезпечує безпеку під час занять, дозволяючи повністю зосередитися на тренуванні. Міцна подушка з бавовняною підкладкою забезпечує комфорт під час тренувань.
Специфікація:
Розміри: 120 x 50 x 91-111 см (Д x Ш x В)
Розміри спинки (подушки): 110 x 24 x 4 см (Д x Ш x В)
Максимальна вага користувача: 100 кг
Максимальна вага штанги: 80 кг
Регульована по висоті опора для штанги (5 рівнів), мін. 91 см, макс. 111 см
Матеріал: сталь
Матеріал: Поліуретан: 100%
Бренд: vidaXL
Специфікація:
Розміри: 120 x 50 x 91-111 см (Д x Ш x В)
Розміри спинки (подушки): 110 x 24 x 4 см (Д x Ш x В)
Максимальна вага користувача: 100 кг
Максимальна вага штанги: 80 кг
Регульована по висоті опора для штанги (5 рівнів), мін. 91 см, макс. 111 см
Матеріал: сталь
Матеріал: Поліуретан: 100%
Бренд: vidaXL
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | vidaXL |
| Цвет | Черный |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Высота | 111 см |
| Длина | 120 см |
| Класс | Домашні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 243 ₴






