Тренажерна лава DS108 дозволяє тренувати різні частини тіла за допомогою додаткового обладнання, наприклад, гантелей або гумових стрічок. Це стало можливим завдяки регулюванню опору у 8 різних комбінаціях. Опори для ніг забезпечують достатній комфорт і стабілізацію тіла під час тренування.
Технічні дані:
розміри: 150х50х120 см
регулювання спинки, 8 ступенів
опори для ніг
оббивка, покрита чорною, високоякісною синтетичною шкірою
колір: чорний з червоною окантовкою
гумові ніжки
вага лави: 16 кг
для домашнього використання
Технічні дані:
розміри: 150х50х120 см
регулювання спинки, 8 ступенів
опори для ніг
оббивка, покрита чорною, високоякісною синтетичною шкірою
колір: чорний з червоною окантовкою
гумові ніжки
вага лави: 16 кг
для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DelSport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 16 кг |
| Высота | 120 см |
| Длина | 150 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Розмір, мм | 150х50х120 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 550 ₴



