Тренажерна лава inSPORTline Vario відповідає найвищим стандартам для домашнього та комерційного використання. Підходить для дому, тренажерного залу або тренажерного залу. Все розроблено з особливою ретельністю. Ми робимо особливу увагу на міцній і міцній конструкції, яка забезпечить ефективне і безпечне тренування верхньої частини тіла.
Технічний опис:
Профіль сталевий 50х50 з глянцевим покриттям
Категорія HC (згідно EN957)
Товщина профілю: 1,5 мм
Розміри в складеному вигляді: 137 x 40 x 61 см
Максимальна висота: 190 см
Вага: 20 кг
Вантажопідйомність: 120 кг
Технічний опис:
Профіль сталевий 50х50 з глянцевим покриттям
Категорія HC (згідно EN957)
Товщина профілю: 1,5 мм
Розміри в складеному вигляді: 137 x 40 x 61 см
Максимальна висота: 190 см
Вага: 20 кг
Вантажопідйомність: 120 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Высота | 61 см |
| Длина | 137 чс |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 120 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Розмір, мм | 137 x 40 x 61 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 082 ₴



