Ефективні тренування також вдома. З лавою Tectake підтримувати форму можливо навіть вдома. За допомогою цієї регульованої лави вправи для преса, спини, стегон і сідниць можуть бути оптимально налаштовані та ефективні.
підсвічувати
Міцний трубчастий сталевий каркас
Регулюється для отримання оптимальних результатів
Сучасний дизайн
Навантаження до 100 кг
Поверхня лавки оббита
Швидкий і легкий монтаж
Можливі різні вправи
складаний
Нековзкі пластикові ніжки
М'які тренування борються за приємні тренування
Чорний колір
Технічні дані
Габаритні розміри (Д x Ш x В): приблизно 120 x 33 x 63 см
Розміри в складеному вигляді (довжина x ширина x висота): приблизно 120 x 33 x 15 см
ПВХ шкіряна оббивка: 90 см x 30 x 3,5 см
Поступово регулюється
Діаметр рулону: 6 см
Міцна сталева рама: 4х4 см
навантаження 100 кг
Товщина подушки приблизно 3,5 см
Вага: приблизно 5,8 кг
Доставка
1 тренувальна лава плюс монтажний матеріал
підсвічувати
Міцний трубчастий сталевий каркас
Регулюється для отримання оптимальних результатів
Сучасний дизайн
Навантаження до 100 кг
Поверхня лавки оббита
Швидкий і легкий монтаж
Можливі різні вправи
складаний
Нековзкі пластикові ніжки
М'які тренування борються за приємні тренування
Чорний колір
Технічні дані
Габаритні розміри (Д x Ш x В): приблизно 120 x 33 x 63 см
Розміри в складеному вигляді (довжина x ширина x висота): приблизно 120 x 33 x 15 см
ПВХ шкіряна оббивка: 90 см x 30 x 3,5 см
Поступово регулюється
Діаметр рулону: 6 см
Міцна сталева рама: 4х4 см
навантаження 100 кг
Товщина подушки приблизно 3,5 см
Вага: приблизно 5,8 кг
Доставка
1 тренувальна лава плюс монтажний матеріал
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tectake |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,8 кг |
| Высота | 63 см |
| Длина | 120 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Материал | ПВХ |
| Наличие спинки | Нет |
| Розмір, мм | 120 x 33 x 63 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 548 ₴






