Вагова лава inSPORTline поєднує в собі функціональність і безпеку. Пристрій дозволить ефективно тренувати кожну частину тіла. Можливість регулювання підголівника в 6 положеннях гарантує повний комфорт і індивідуальне тренування. Ідеально підходить для тренажерних залів, спортивних клубів, тренажерних залів або навіть в будинках найвибагливіших користувачів! Вагова лава inSPORTline дозволяє виконувати незліченну кількість вправ - все залежить від вашої фантазії.
Технічний опис:
6 положень підголівника
Сидіння та спинка з м'якої піни DuraFirm
Оснащений колесами для зручного транспортування
Розміри: L167 x W60 x H125cm
Максимальне навантаження: 250 кг
Категорія SC - підходить для будинку, спортзалів і спортзалів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 30 кг |
| Виды упражнений | згинання / розгинання |
| Высота | 125 см |
| Длина | 167 см |
| Загальний опис | Багатофункціональна лава inSPORTline Profi Sit Up Bench для всіх типів спортивних залів з регульованою спинкою для зручних вправ. Продуманий дизайн лави забезпечує швидку і просту транспортування. |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | немає даних |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | є |
| Розмір, мм | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Лава силова |
| Тип нагрузки | вільна вага |
| Треновані м'язи | прес, спина, руки, ноги |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 791 ₴






