Модель L8320 - багатофункціональна лава практично для всіх видів вправ. Це забезпечить гарну фігуру без необхідності витрачати сотні злотих на спортзал. У набір входять додаткові опорні стрічки та рукоятки для віджимань, які дозволяють тренувати всі частини тіла.
Найважливіші особливості:
складаний;
комплекс вправ, прикріплений до лави;
вміння тренувати м'язи преса, стегон, спини, плечей, грудей і рук;
сталева конструкція.
Переваги
Під час тренувань лава не хитається і гарантує повну стабільність навіть під час дуже інтенсивних тренувань. Виготовлений з міцної губки, і все це оббито спеціальним текстильним матеріалом з карбоновим малюнком. Ергономічна профільована структура стабілізує тіло під час посилених зусиль. У набір входить набір вправ, які допоможуть на початковому етапі пригоди з силовими тренуваннями.
Регульована спинка
Основою здорового та ефективного тренування є його різноманітність. Використання регульованої спинки гарантує повний контроль над усіма частинами тіла. Завдяки цьому силует буде правильно розвинений
Розміри 155 x 44 x 130 см (Д x Ш x В)
Вага пристрою 12 кг
Максимальна вага користувача 110 кг
Розміри спинки 71 х 31 см (довжина х ширина)
Ручки насоса Так
Регулювання спинки так, в 4 рівнях
Найважливіші особливості:
складаний;
комплекс вправ, прикріплений до лави;
вміння тренувати м'язи преса, стегон, спини, плечей, грудей і рук;
сталева конструкція.
Переваги
Під час тренувань лава не хитається і гарантує повну стабільність навіть під час дуже інтенсивних тренувань. Виготовлений з міцної губки, і все це оббито спеціальним текстильним матеріалом з карбоновим малюнком. Ергономічна профільована структура стабілізує тіло під час посилених зусиль. У набір входить набір вправ, які допоможуть на початковому етапі пригоди з силовими тренуваннями.
Регульована спинка
Основою здорового та ефективного тренування є його різноманітність. Використання регульованої спинки гарантує повний контроль над усіма частинами тіла. Завдяки цьому силует буде правильно розвинений
Розміри 155 x 44 x 130 см (Д x Ш x В)
Вага пристрою 12 кг
Максимальна вага користувача 110 кг
Розміри спинки 71 х 31 см (довжина х ширина)
Ручки насоса Так
Регулювання спинки так, в 4 рівнях
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Виды упражнений | вправи для зміцнення черевного преса |
| Высота | 130 см |
| Длина | 155 см |
| Загальний опис | Багатофункціональна лава для вправ всіх частин тіла |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | немає |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Особенности | Складаний корпус |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | + (4 кута нахилу) |
| Розмір, мм | 1550х440х1300 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Скамья для пресса |
| Тип нагрузки | власна вага |
| Треновані м'язи | м'язи сідниць, стегон, черевний прес, м'язи спини |
| Упори для ніг (валики) | є |
| Ширина | 44 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 277 ₴












