ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- міцна сталева рама з профілем 38 х 38 мм
- регулювання кута нахилу спинки -20° +45° - регулювання висоти стійок для штанги
- регулювання висоти стійок для штанги
- тренажер для ніг і біцепсів
- молитовна перекладина з регулюванням висоти - вагова здатність опори для штанги: 120 кг
- навантаження на тренажер для ніг: 60 кг
- максимальна вага користувача: 90 кг
- розміри лави (довжина/ширина/висота) - 145/70/124 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | vidaXL |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 28 кг |
| Высота | 124 см |
| Длина | 145 см |
| Класс | Домашні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 199 ₴



