Сидіння має регульовану по висоті опору, яка відповідає за нахил сидіння. Завдяки гумовим наконечникам підстав немає ризику подряпати домашню підлогу. Міцна штучна шкіра привабливих кольорів і товста піна сидіння забезпечують максимальний комфорт для вправ на нижню і верхню частину м'язів.
Завдяки регулюванню лавку можна пристосувати до багатьох вправ. Вона добре підійде для тренування м'язів черевного преса, стегон і спини, а після тренування її легко скласти. Кабелі, що входять до комплекту, дозволяють виконувати додаткові вправи
Ідеально підходить для тренувань вдома: легко складається і зберігається. Дозволяє виконувати багато вправ.
Технічні характеристики:
Розміри лави:
довжина: 134 см
ширина: 60 см
висота: 50-65 см
Розміри спинки
довжина: 104 см
ширина: 30 см
Для вправ на прес, спину і стегна
Тренувальні троси в комплекті
Міцний металевий каркас
М'яке сидіння та спинка
Пінопластові ручки
Можна скласти
Нековзні ніжки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 65 см |
| Высота | 10 кг |
| Длина | 134 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | чиній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Материал | немає данних |
| Наличие спинки | Нет |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 604 ₴






