Тренувальне сталеве ядро Polanik відшліфоване по всій поверхні. Покрито порошковою фарбою, заповнено спеціальною сумішшю свинцю та дрібного дробу.
Діаметр: 125 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polanik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7,63 кг |
| Вес одной штуки | 7,63 кг |
| Гарантия общая | 36 месяцев |
| Диаметр | 125 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | Сталь |
| Стандарт | тренировочное |
| Страна торговой марки | Польша |
| Тип | Ядро |
Информация для заказа
- Цена: 6 966 ₴



