Медбол (набивний м'яч) виготовлений із міцної синтетичної шкіри. Діаметр – 26 см. Вага – 4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polanik |
| Цвет | Красный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Гарантия общая | 12 месяцев |
| Диаметр | 26 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Преобладающий цвет | красный |
| Стандарт | 4 кг |
| Страна торговой марки | Польша |
| Тип | медичний м'яч |
Информация для заказа
- Цена: 4 961 ₴



