Лава силова тип вантаження: власна вага тренованих м'язи: м'язи спини, сідничні м'язи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Body-Solid |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 49 кг |
| Виды упражнений | розгинання спини |
| Высота | 66 см |
| Длина | 91 см |
| Загальний опис | Гіперекстензія по 45 градусів. |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Наличие спинки | Нет |
| Особенности | Встановлений під кутом 45 ° для оптимального навантаження. |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 660,4 х1270х914, 4 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Лава силова |
| Тип нагрузки | власна вага |
| Треновані м'язи | м'язи спини, сідничні м'язи |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 127 см |
Информация для заказа
- Цена: 20 711 ₴



