.png)
Степпер BSB 580 від Body Sculpture призначений для різноманітних фітнес-, кардіо-, силових, степ- та аеробних вправ. Міцна конструкція з легкого пластику та антиковзаюча поверхня забезпечують комфорт та безпеку використання. Сходинка має двоступеневе регулювання висоти - 10 або 15 см. Це дозволяє варіювати інтенсивність тренування.
Гумові ніжки запобігають ковзанню виробу під час тренування. Це робить заняття безпечнішими та комфортнішими.
Заняття на степ-машині сприяють формуванню та зміцненню, зокрема, м'язів стегон, гомілок і сідниць. Вони також збільшують рухливість суглобів і покращують фізичну форму та координацію. Додаткові гумові стрічки також дозволяють тренувати верхню частину тіла.
.png)
Технічні дані:
Розміри: 64 x 27 x 10/15 см (Д x Ш x В).
Вага: 3 кг
Відповідає європейському стандарту безпеки EN957
Призначення: домашнє / аматорське використання
Гарантія: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Body Sculpture |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 10-15 см |
| Длина | 64 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | ПВХ |
| Розміри | 64 x 27 x 10/15 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 27 см |
- Цена: 2 231 ₴








