GARDENLUXUS "Гойдалки ланцюгові" - це незамінний атрибут активного відпочинку для дітей на свіжому повітрі. Вони можуть бути встановлені на будь-який дитячий спортивний комплекс від GARDENLUXUS.
GARDENLUXUS "Гойдалки ланцюгові" надійно фіксуються на перекладині і так само легко знімаються. Гойдалки прослужать довгі роки навіть при щоденному інтенсивному використанні.
GARDENLUXUS "Гойдалки ланцюгові" надійно фіксуються на перекладині і так само легко знімаються. Гойдалки прослужать довгі роки навіть при щоденному інтенсивному використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,6 кг |
| Высота | 400 мм |
| Вікова категорія | 3+ |
| Длина | 300 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 70 кг |
| Максимальна вага навантаження | 70 кг |
| Материал | Дерево |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 430 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 496 ₴



