Додаткові характеристики
Діаметр каната: 0,01 м
Допустиме навантаження: 50 кг
Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,9 кг |
| Высота | 1780 мм |
| Вікова категорія | 3+ |
| Длина | 200 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Фанера |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 917 ₴



