Пластикові гойдалки GARDENLUXUS SWING II - це найпростіший спосіб зайняти дитину на свіжому повітрі. Вони поєднуються з дитячими ігровими комплексами GARDENLUXUS SWING II будь-якої модифікації, легко встановлюються та знімаються з перекладини завдяки спеціальним карабінам зі втулкою.
Являють собою полегшений варіант, зручний у транспортуванні, складанні та зберіганні. Сидіння виготовлене з високоміцного пластику, кріпиться на надійному шнурі, що налаштовується за висотою. Гойдалка прослужить довгі роки навіть за умови щоденного інтенсивного
Являють собою полегшений варіант, зручний у транспортуванні, складанні та зберіганні. Сидіння виготовлене з високоміцного пластику, кріпиться на надійному шнурі, що налаштовується за висотою. Гойдалка прослужить довгі роки навіть за умови щоденного інтенсивного
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,3 кг |
| Высота | 420 мм |
| Вікова категорія | 3+ |
| Длина | 90 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 206 ₴



