Тренажер US-U010 Two-Headed Thighs призначений для тренування м'язів нижньої частини тіла, зокрема двоголових м'язів стегна.
Завдяки виключенню непотрібних конфігурацій і необхідності кожного разу підлаштовувати тренажер під тренажер, тренажер ідеально підходить для тренувань новачків.
Точна зміна ваги
Паля виготовлена зі сталі. На кожному бруску є наклейка з інформацією про загальну вагу в кілограмах і фунтах. Ручка шпильки для регулювання стека виготовлена з алюмінію, сама шпилька закріплена спіральним шнуром.
Табличка з інструкцією
Ми розмістили графіку на корпусі тренажера, яка просто і зрозуміло показує, як правильно користуватися тренажером, і показує, які м'язи тренуються.
Спинки та сидіння в машинах UpForm S-line мають додатковий, тонкий шар спеціальної піни, яка в поєднанні з перфорованим матеріалом створює зручну та дихаючу оббивку, яка значно зменшує потовиділення під час інтенсивних тренувань.
Прогумовані ручки
Ручки виготовлені з термоформованої гуми, стійкої до поту, пошкоджень і стирання. Їх кінці закріплені алюмінієвим хомутом з логотипом, що запобігає їх ковзанню під час тренувань.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | S-Line |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 209 кг |
| Ваговий тип | ваговий стик |
| Грузоподъемность | 90 кг |
| Высота | 124 см |
| Длина | 95 см |
| Діаметр бруска | 50 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 90 кг |
| Максимальна вага навантаження | 90 кг |
| Материал | Сталь |
| Площадь | немає даних |
| Розміри | 955 х 1238 х 1246 см |
| Стовпи для вагових табличок | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 123 см |
| Ширина, см | 123 см |
- Цена: 124 448 ₴



