турнік для дверного отвору KSSL067
Якісна розпірна планка з високою навантажувальною здатністю.

БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ
Відгвинчувана система збільшення ширини, яка використовувалася зі спеціальними замками, забезпечує високу стабільність і довговічність

ДОДАТКОВА БЕЗПЕКА
Обидва кінці штанги закріплені додатковим пластиком, який характеризується високою стійкістю до погодних умов і забезпечує підвищене зчеплення.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Штанга виготовлена з високоякісної сталі. Додатково його поверхня покрита губкою для підвищення комфорту під час занять.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | K-Sport |
| Высота | 98 см |
| Длина | 98 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 1 147 ₴








