Комплект, який не можна пропустити в жодному домашньому тренажерному залі. Ідеально підходить для вправ зі штангою, таких як присідання, а також для жиму лежачи. Страховка дозволить вам тренуватися самостійно - просто штовхайте штангу з максимальною силою!
ВКЛЮЧЕНО:
- Лава KSSL062
- Регульовані підставки KSSL070.2
- Інструкція по збірці
- Монтажний комплект
- Набір запобіжних ковпачків

Ну, тепер це не виправдання... вам потрібно менше 1 квадратного метра для зберігання всього набору.

На лавці ви будете виконувати багато різних вправ. Якщо ви не фанат жиму штанги лежачи, вам все одно доступний цілий ряд інших вправ - гребля гантелями, так звані "французькі" вправи та багато іншого. Ви запитаєте, а як же прес? ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ. Негативний нахил дозволить вам ефективно тренувати м'язи живота.

Можна розділити стійки так, щоб на них можна було виконувати додаткові вправи вузьким хватом. Покладіть на спеціальні перекладини гирю - так їх ніщо не зможе зрушити з місця!

Ніжки стійок і фіксаторів захищені гумовими накладками, що збільшує тертя і покращує загальну керованість штанги, коли вона опускається. Вони також захищають фарбу від небажаних подряпин і відколів, що також важливо для щоденного використання.

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.




| Основные | |
|---|---|
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | немає даних |
| Высота | 126 см |
| Длина | 106 см |
| Класс | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 13 485 ₴









