Висота 230-240 см x ширина 67 см
Монтаж: до стіни або стійки (від підлоги до стелі) від 240 см до 275 см
8 овальних перекладин з бука (30 мм х 40 мм)
Металева перекладина, встановлена вгорі
Мінімальна монтажна висота 240 см.
Вага виробу: 54 кг.
Колір: білі матові профілі, світло-букове дерево.
Поручень з підлокітниками і тримачами для штанги.
Дитяча лава Аксесуари для дітей: дерев'яні гімнастичні колеса, бавовняний канат, дерев'яна гойдалка.
Включає в себе монтажний комплект (крім дюбелів і шурупів, оскільки їх тип слід вибирати в залежності від типу стіни, до якої вона буде кріпитися).
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Бренд | BenchK |
| Вес (кг) | 54 кг |
| Высота | 230 см |
| Длина | 230 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 63 см |
Информация для заказа
- Цена: 101 719 ₴












