Похила лава для жиму лежачи Gymrex head up ідеально підійде для фітнес-студії або домашнього тренажерного залу. Конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям. Тренажер для грудних м'язів надзвичайно стійкий і витримує максимальне навантаження користувача до 135 кг. Устаткування також оснащене ергономічними ручками. Сидіння лавки виготовлено з пінопласту, оббитого шкірою, щоб ви могли зручно лежати під час тренування.
Особливості продукту:
- ідеально підходить для фітнес-студії або домашнього спортзалу
- зручна оббивка
- зручне сидіння
- міцна сталева конструкція з порошковим покриттям
- високе навантаження користувача до 135 кг
- ергономічні ручки для комфортних тренувань
- Міцний, високоякісний матеріал
- для м'язів грудей
Технічні характеристики:
- Модель: GR-MG56
- Номер замовлення: 10230207
- Стан: новий
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям / лита уретанова захисна система підставки
- Колір: чорно-жовтий
- Діапазон регулювання сидіння 11 см
- Матеріал сидіння: PU шкіра
- Розміри сидіння: 36 см х 24 см х 6.60 см
- Набір шпильок: 2 шт.
- Матеріал наповнювача сидіння: стійкий до деформації пінополіуретан високої щільності
- Максимальне навантаження на стійку для штанги: 200 кг
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Розміри опорних трубок: 11,50 см х 6,5 см
- Розміри (ДхШхВ): 180 см х 171 см х 152 см
- Вага: 87 кг
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 179 см х 98 см х 34 см
- Вага з вантажем 97 кг
У комплекті
- Похила лава для жиму штанги лежачи головою вгору
- Аксесуари для збірки
- Інструкція по збірці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gymrex |
| Тип | Скамья + стойка |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 97 кг |
| Высота | 152 см |
| Длина | 180 см |
| Класс | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 135 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 171 см |
- Цена: 46 268 ₴







