AKUAFIT BALL М'яч від 40 см до 34 кг з вагою води Інноваційний продукт для силових тренувань. М'яч, наповнений рідиною, під час руху змушує працювати всі ваші м'язи одночасно, і ви досягнете результату за менший час. Ви опрацьовуєте тулуб, руки, стегна і ноги. Це багатофункціональний продукт, ідеальний фітнес-інструмент для будь-яких функціональних тренувань, пропонує широкий спектр рухів: підйом, перенесення, кидок, розгойдування, веслування, штовхання. Рух води всередині м'яча сприяє більшій активації багатьох м'язових зон, поліпшенню балансу та стійкості до травм. М'яч легкий і зручний для транспортування. Ви можете легко регулювати вагу, наливаючи більше або менше води. Діаметр 40 см (вага до 34 кг). Ви можете купити інші товари із серії АКУАФІТ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Диаметр | 40 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 34 кг |
| Материал | Пластик |
| Тип | тренувальний м'яч |
- Цена: 6 224 ₴








