Ворота ACADEMY 155см х 95см - міні ворота, підходить для професійних тренерів та любителів. - Ворота складаються, що полегшує транспортування. - Легко зберігаються і розбираються - Розміри : 155 см х 95 см - Розміри картонної коробки : 84 см х 16 см х 97 см - Вага прибл. 9,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9,5 кг |
| Высота | 95 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 155 см |
| Ширина, см | 155 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 211 ₴






