Bestway 68084 Cool Dome 2— одношарова туристичний намет, яка виконана з водонепроникного, платного матеріалу.
Всередині намету є кишеня для зберігання особистих речей.
Тип зборки— механічний. Це означає, що вам необхідно буде вручну встановити намет, дуги, а також закріпити намет кілочками.
Bestway 68084 Cool Dome 2 розрахована на двох осіб.
Характеристики одношаровий намет двомісна Bestway 68084 Cool Dome 2:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Одношарова (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції і установки;
- Мінімальна місце для установки;
- Матеріал: тканина: 190T поліестер з покриттям PU300mm:
- Водонепроникність: 300 мм водяного стовпа
- Тип збирання: механічна (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 2-х місцева;
- Розмір: 205 х 145 х 100 см;
- Розмір (спального місця): 205 х 145 см;
- Вага: 1.5 кг.
Комплектація легка двомісний намет Bestway 68084 Cool Dome 2:
- Палатка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Количество входов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага максимальна, кг | 1,5 кг |
| Вага мінімальна (без чохла та кілочків), кг | 1,5 кг |
| Вес (кг) | 1,5 кг |
| Дополнительно | Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей. |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество мест | 2 |
| Количество спальных мест | двомісні |
| Материал | 190T поліестер з покриттям PU300mm |
| Материал каркаса | немає даних |
| Розмір упаковки, см | немає даних |
| Розмір, см | 205х145х100 |
| Сезон | трисезонні |
| Тамбур, к-ть | так (1) |
| Тип | Палатка |
| водонепроникність дна (мм H2O) | 300 |
| водонепроникність тенту (мм H2O) | 300 |
| діаметр, мм | немає даних |
| колір внутрішнього намету | немає |
| Материал дна | поліетилен |
| Материал тента | 190T поліестер з покриттям PU |
| розмір внутрішнього намету, см | немає |
| число несучих дуг | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴



