Технічний намет для туалету, душу і переодягання Bestway 68002 110 x 110 x 190 см
Цей намет більше, ніж звичайний пляжний намет. Це зручний душ, туалет і навіть роздягальня, яку можна взяти з собою в будь-який час.
Практичний - у зручному чохлі його можна взяти з собою на озеро, море або в похід - він точно поміститься в будь-який багаж! До того ж у примірювальній знімна підлога - у разі забруднення її можна швидко почистити!
Твердий - виготовлений із високоякісного поліестеру, стійкого до УФ-променів і дощу.
Швидка і проста збірка - ви можете швидко підготувати його до використання і скласти назад у футляр!
Технічні дані
Розміри: 190 х 110 х 110 см
Матеріал: поліестер 170T PA300mm
Мембрана: 110 г/м²
Вага 2,3 кг
Характеристика:
Мембрана (г/м2) : 110
Розміри (см): 110x110x190
Матеріал: Поліестер 170T 300мм
Вага (кг): 2.3
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Серый |
| Количество входов | 1 |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,3 кг |
| Вес | 2.3 кг |
| Вместимость | Одноместные |
| ГАРАНТИЯ | 14 дней |
| Габариты | 110x110x190 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | поліестер 170T 300мм |
| Назначение | Пляжные |
| Сезон | літні |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | намет технічний |
- Цена: 1 717 ₴





