Надувний матрац 191x137x33 з вбудованим електронасосом INTEX 67768ND
- В наличии
- Код: DM-67768ND
4 060 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Розмір: двоспальний
- Довжина (см): 191
- Ширина (см) ): 137
- Висота (см): 33
- Насос: є, вбудований
- Додаткові функції: клапан швидкого випуску повітря
- Додаткові характеристики: сумка для транспортування
- Додаткові функції: ремонтна латка
- Тип насоса: електричний
- Приблизний час надування (сек.): 180
- Напруга живлення насоса (В): 220-240
- Вага (кг): 7,20
- Колір: сірий
- Виробник: Intex
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7,2 кг |
| Высота | 33 см |
| Длина | 191 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний матрац |
| Ширина | 137 см |
| Ширина, см | 137 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 060 ₴









