До комплекту надувного ліжка Intex 67770 входить:
-
вбудований електричний насос 220-240V;
-
сумка для зберігання.
Характеристики
-
Кількість спальних місць: 2-місна
-
Надувне ліжко серії Intex Dura-Beam Deluxe Comfort Plush
-
Розмір ліжка (ДxШxВ): 203х152х33 см
-
Розмір коробки (ДхШхВ): 40х20.5х36 см
-
Максимальне навантаження: 272 кг
-
Структура перегородок: Fiber-Tech
-
Вага упаковки: 8.350 кг
-
Об'єм: куб. 0.030 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8,35 кг |
| Высота | 33 см |
| Длина | 203 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний матрац |
| Ширина, см | 152 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 049 ₴









