Надувне ліжко "два в одному" для дітей Kidz Travel Bed Set Intex 66810 розміром 168 х 107 х 25 см - незамінне на дачі або відпочинку. Надувне ліжко Intex 66810 поєднує в собі, як звичайне ліжко з бортиками, так і сухий басейн. Конструкція жорстка і стабільна, що забезпечить комфортний відпочинок дитині. Приємне флоковане покриття поверхні, яке нагадує велюр, не дасть зісковзувати постільній білизні і легко чиститься. Якщо витягнути з ліжка надувний матрац, то воно перетвориться на манеж для маленьких діток. У комплекті поставляється зручна фірмова сумка для перенесення і зберігання, ручний насос Intex 68612.
Характеристики Інтекс 66810:
Довжина: 1 68 см.
Ширина:107 см.
Висота:25 см.
Упаковка: 40х33х11 см.
Вага: 4,3 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Бирюзовый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4,3 кг |
| Высота | 25 см |
| Длина | 168 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний |
| Ширина, см | 107 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 933 ₴









